O firmě

Firma Plyntop-24servis působí v Plzeňském kraji od roku 1991. Hlavní sídlo je v Domažlicích. Z důvodu zkvalitnění služeb byly později zřízeny střediska v Tachově a především v Plzni.

Firma je zaměřena na kompletní servis kotelen, kotlů a hořáků. V současné době disponujeme nejenom veškerým technickým vybavením a zařízením, ale především nutnými oprávněními, která jsou při opravách, prohlídkách a revizích v kotelnách nezbytná. Jsme připraveni při jedné návštěvě ve Vaší firmě zabezpečit potřebný servis, prohlídky a revize. Tím se zbavíme veškerých starostí a komplikací. Naše firma Vám garantuje kvalitní službu. S předstihem upozorňujeme na nutnost opakovaní prohlídek, servisů a revizí. Další nezanedbatelnou výhodou tohoto komplexního servisu jsou nízké ekonomické náklady. Naším cílem je především po všech stránkách spokojený zákazník.

KOMPLETNOST:

Naše filozofie spočívá v poskytování uceleného souboru služeb v celém rozsahu. To znamená, že s námi servisovaná firma již nemusí vyhledávat žádnou jinou pomoc u obdobných subjektů či firem.

POHOTOVOST:

Snažíme se poskytnout služby v co nejkratší době. Každou odbornou činnost provádí několik pracovníků. kteří mají možnost se navzájem doplňovat.

CO NEJBLÍŽE K ZÁKAZNÍKOVI:

Vytvořili jsme síť regionálních středisek působících v Plzeňském kraji (Domažlice – Tachov – Plzeň), která zákazníkovi zaručí pružnost v plnění veškerých požadavků.

KVALITA:

Vysoká odbornost našich pracovníků s bohatými zkušenostmi je zárukou kvalitních služeb. Velmi přísně nastavený kontrolní systém snižuje možnost nekvalitní práce a případného omylu. Firma Plyntop-24sevis s.r.o. nyní zajišťuje kompletní služby.

ROZUMNÉ CENY:

Jestliže provádíme v jednotlivých firmách kompletní činnost služeb a většina našich odborníků je nablízku, můžeme si dovolit provádět práce za velmi výhodné ceny, o čemž se můžete přesvědčit. Při opakovaných službách je firmám poskytnuta sleva.

HLÍDÁNÍ TERMÍNŮ:

Je zcela samozřejmé upozorňovat s předstihem na nutnost opakování veškerých služeb. O tuto činnost se starají 2 pracovnice využívající k tomuto účelu vytvořený počítačový program zajišťující dokonalou spolehlivost.